Turnaj okresního předkola ve fotbale
6.5.2024

V okrese Bruntál proběhl v úterý 30.4.2024 na hřišti v Krnově Chomýži fotbalový turnaj, na kterém se utkaly školy z celého regionu. Soutěž byla napínavá až do posledních vteřin, přičemž největší rivalita byla mezi pořádající Střední školou průmyslovou v Krnově, Gymnáziem Bruntál a SPŠ a OA Bruntál.
Výběr žáků naší školy se umístil na druhém místě, navzdory tomu, že zůstal neprůstřelný po celý turnaj. Snaha o první místo trvala až do závěrečného hvězdu posledního zápasu turnaje proti Gymnáziu Krnov. Avšak v tomto důležitém střetnutí jsme porazili Gymnázium Krnov "pouze" 3:0, což bylo o jednu branku dostatečné jen na druhé místo.
Vítězem turnaje se stalo Gymnázium Bruntál, které vsadilo na správnou, i když defenzivní taktiku a dokázalo probojovat k první příčce.
Turnaj okresního předkola ve fotbale poskytl nejen sportovní vzrušení, ale také příležitost k ukázce týmové práce a soutěživosti mezi školami.
Gratulujeme a děkujeme všem týmům k jejich účasti a sportovnímu výkonu!